Dienstag, 4. Oktober 2016

MEDA - Ska të ndalur prap #1


Leonora Jakupi - Me e fort se kurre

Si duket viti 2016 eshte nder me te suksesshmit te Leonora Jakupiti 
Se fundit Leonora publikoi dy Hitet - Diamant dhe Te kam jete .
Sipas informacioneve Leonora Jakupi per festat e fundvitit do sjell edhe projkete te reja .


Montag, 3. Oktober 2016

Sinan Vllasaliu - Më fal


SINAN HOXHA & GILI

SI DUKET SINAN  HOXHA DHE GILI DO I BASHKON FORCAT ME NJE DUET
neve na mbetet te presim SUKSESE 

MENTOR KURTISHI SURPRIZON


MENTOR KURTISHI SURPRIZON


BAJRAM DOBRA & ART BAND / Një grup që ndez Atmosferen e Ahengut tuaj


ERIK & ALBATRIT MUQIQI NEW SONG


2po2 dhe Elinel e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre me titull “Hipokrit”.


Gold AG ft Kaltrina Selimi - Pa Ty

SHQIPËRI KUQ E ZI - MEDA • LEONORA JAKUPI • VJOLLCA HAXHIU • GOLD AG


Vig Poppa feat. Tuna - Zemra Jem