Montag, 3. Oktober 2016

Gold AG ft Kaltrina Selimi - Pa Ty


Se shpejti projekti me i ri muzikor : Gold AG ft Kaltrina Selimi -Pa Ty


Në fillim të muajit të nxehtë të gushtit, Ariani ka paralajmëruar bashkëpunimin me këngëtaren Kaltrina Selimi kënga mbase do të titullohet sipas Gold AG – “Pa Ty”.
Kënga është duke u punuar në studion e Blackfish Entertainment ku muzika është bërë nga Genc Prevlukaj ndërsa për tekstin është përkujdesur Arian Agushi dhe videoclipi nga Urban Grahphic e thashethemet për një duo mes tyre kanë qarkulluar kohë më parë por tani po konkretizohen..


Keine Kommentare:

Kommentar posten